Rüyada parmağında altın alyans görmek

Sengül F.(25) - İstanbul sordu : "Selam; rüyada parmağında altın alyans görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada parmağında altın alyans görmek, mutlu günlere, hayallerin gerçekleşeceğine, güvenli kalmaya, vefalı evlada, sağlığını kazanmaya, işte mevkiye ulaşacağına, zahmetsiz elde edilen servete, kazancın temiz olacağına, mutluluğa ermeye, parasal yükü bulunan tanımadığı bir kişiden kendini kurtarmaya, sözüne sadık kalınacağına işaret eder. Hoşnutsuz yorum olarak da düşmanlığını gizleyen düşmana, korkulanın gerçekleşmesine, düşmanlık görülmesine, yalancı amire, parasal probleme delalettir. Daha olumlu bir pencereden bakan yorumcular şöyle yorumlarlar: Görülen rüya cefa çekerek hayalini kurduğu başarıya, ümitsizlikten sonra düşlediği mutluluğa, sıkıntıları aşarak özlediği ticari kazanca, meşakkatle hak edilen berekete işaret eder.

Gördüğünüz rüyaların taşıdığı mesajlar konusunda bilmedikleriniz

rüyada parmağında altın alyans görmek
  • Rüya, devasa ve manevi bir dünyadır.
  • Bazen açık olarak kimi zaman da üstü kapalı olarak geleceğe dair haberler görülür.
  • Rüyaların rehber olduğu mutlak suretle göz önüne alınmalı, emarelere göre ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Rüyayı yorumlayan, kati suretle sonuçta kişinin nasıl etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, ruhsal sorunlara sebep olacak tabirlerden olabildiğince uzak durmalıdır.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. oynatılamaz.
  • Rüyalarda bir iç spiker vardır. Daha önce görmediğimiz şehirlerin, bilmediğimiz insanların isimlerini bildirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada parmağında altın alyans görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.