Rüyada parmak ölçüsü almak

Yakup S.(27) - Aydın sordu : "rüyada parmak ölçüsü almak yorumlar mısınız? "

Rüyada parmak ölçüsü almak, bol gelire, hayırlı uğraşlara, varlıklı aile ferdine, vefalı akrabaya, becerili bir kimseye, iyi zamanlara, ettiği yeminini tutmaya, parasal yükü bulunan tanımadığı bir kişiden uzaklaşılacağına, mutluluğu bulmaya, sıcakkanlı genç yabancıya, şöhrete ermeye yorulmaktadır. Olumsuz yorum olarak sıkıntıdan kurtulamamaya, ticaret sebebiyle sıkıntıya, düşmanlık görülmesine, yalancı bir akrabaya, sefalete delalettir. Bazı durumlarda da rüya uzmanları şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya zorluklara göğüs gererek elde ettiği mevkiye, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hak edilen daha çok kazanca, meşakkatle düşlediği saygınlığa, sıkıntı sonrasında kazandığı hünere delalettir.

"Rüyada parmak ölçüsü almak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların taşıdığı mesajlar hakkında en çok merak edilenler

rüyada parmak ölçüsü almak
  • Düşler insanın iç dünyasının yansıması olduğundan kişiye şahsına ait fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Rüyalarda bir iç spiker vardır. Bilmediğimiz şehirlerin, daha önce karşılaşmadığımız insanların adlarını bildirir.
  • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; ancak yakın aşamada koku ve maneviyatı hisseder.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. hareket edemez.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka dinler, adetler, toplumsal ananeler vb. bir çok etken konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Ortalama olarak gecede birkaç saat süreyle rüya görürüz.

Yasal Uyarı: "Rüyada parmak ölçüsü almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.