Rüyada parmakta kurt görmek

Alıhan İ.(45) - Bursa sordu : "rüyada parmakta kurt görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada parmakta kurt görmek, devlette mertebeye ulaşılacağına, sevdikleriyle birlikte gülmeye, isteklerin gerçekleşeceğine, sağlıklı bir ömre, feraha, hayali kurulan bir ilişkiye, bir kaç hafta içinde duyulacak mutlu edici gelişmelere, mülke gelecek bolluğa, salih akrabaya, düşkünlükten iyi duruma geçmeye, bonkör kimseye yorulur. Olumsuz yorum olarak ferahının kaçacağına, hoşnutsuz bir hale düşmeye, saklanansırların ortaya döküleceğine, art niyetli bir yabancıya, üzüntü duymaya işarettir. Farklı düşünen tabirciler şöyle dediler: Görülen rüya çektiği zorlukların sonunda düşlediği mülke, sıkıntıları aşarak özlediği kazanca, zahmetle umduğu daha iyi kazanca, meşakkatle birlikte hak ettiği berekete delalettir.

"Rüyada parmakta kurt görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün anlamları ile alakalı bilinmesi gerekenler

rüyada parmakta kurt görmek
  • Yaklaşık bir kişinin yaşamının ortalama üçte birini, başka bir deyişle ortalama 75 yıllık bir hayatın 25 senesini uyuyarak tüketir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam alimleri tarafından iletilmiştir ve günümüzde önemini sürdürmektedir.
  • Zihnimiz hiç yoktan suratlar ortaya çıkaramaz. Uykuda görülen simalar yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz ancak anımsamadığımız yüzlerdir. Hepimiz hayatımız boyunca onbinlerce yüz gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz sima yetisine sahibiz.
  • Belirgin bir olay barındıran rüya, genellikle direkt olarak o olayla alakalı değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Rüya tabircisinin maneviyatının güçlü olması gereklidir.
  • Rüya Yorumu yapan bireyin bütün eski yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.

Yasal Uyarı: "Rüyada parmakta kurt görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.