Rüyada parmakta nişan yüzüğü görmek

Semıh V.(47) - İstanbul sordu : "Sitenizi uzun bir süredir düzenli olarak okuyorum. rüyada parmakta nişan yüzüğü görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada parmakta nişan yüzüğü görmek, bonkör yöneticiye, tez zamanda alınacak iyi havadis öğrenmeye, hayali kurulan bir geleceğe, bol şansa, hayırlı arkadaşa, ikili ilişkilerde tatmine, mutluluğa ermeye, büyük mertebeye ulaşacağına, sevince kavuşulacağına, külfetsiz elde edilen ziynete, elinden her iş gelen bir kişiye işarettir. Olumsuz anlamda korktuğu şeyden emin olmaya, mesuliyetten dolayı mağdur olunacağına, ticari sorunlara, değer düşmesine, bencil bir amire işarettir. Farklı bir çerçeveden bakan çağdaş ulemalar şöyle dediler: Görülen rüya uğraşlarının sonunda hak ettiği ganimete, zorlanarak istediği haysiyete, zorlukla istediği yüksek mertebeye, zorluklarla mücadele ederek elde ettiği mala delalettir.

"Rüyada parmakta nişan yüzüğü görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın anlamları hakkında bilmedikleriniz

rüyada parmakta nişan yüzüğü görmek
  • Belirgin herhangi bir olay barındıran rüya, genellikle direkt olarak o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Ortalama bir insanın yaşamının yaklaşık 3te 1ini, farklı bir deyişle yaklaşık yetmişbeş yıllık bir ömrün 25 senesini uykuda tüketir.
  • Rüya tabirleri kesinlikle iyiye yorulmalıdır.
  • Aşırı ruhsal sorunları olan insanlar haricinde herkes rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. oynatılamaz.
  • Hayvanlar ile yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Bazı zaman net olarak kimi zaman da dolaylı biçimde gelecekle ilgili mesajlar görülür.
  • Rüya yorumlayanın mutlak suretle rüyalarda görülenin anlamını bilmesi icap eder.

Yasal Uyarı: "Rüyada parmakta nişan yüzüğü görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.