Rüyada parmakta yüzüğün kırılması

Arif K.(30) - Aksaray sordu : "Aradığım nerdeyse tüm tabirler sitenizde var ama rüyada parmakta yüzüğün kırılması açıklayabilir misiniz? "

Rüyada parmakta yüzüğün kırılması, huzura ermeye, iyi işler yapacağına, vefalı dosta, parasal külfeti bulunan birinden uzak durmaya, memuriyette mevkiye çıkılacağına, zorluk çekmeden elde edilen servete, fakirlikten kurtulmaya, planların yerine geleceğine, aşk hayatında huzura, kısa zamanda duyulacak müjdeli gelişmelere, becerikli bir kimseye delalet eder. Olumsuz anlamda kıymet kaybetmeye, çözümü karmaşık bir durumla yüzleşileceğine, kötülük görmeye, rahatı yitirmeye, kederden kurtulamamaya yorulmaktadır. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya tabircileri şöyle dediler ki: Bu zorluklarla mücadele ederek kazandığı haysiyete, sıkıntılara göğüs gererek ümit ettiği mutluluğa, cefa çektikten sonra umduğu daha sağlıklı bir hayata, uzun bir bekleyişin sonunda düşlediği ticari kazanca yorulur.

"Rüyada parmakta yüzüğün kırılması" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların anlamı konusunda merak ettikleriniz

rüyada parmakta yüzüğün kırılması
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. hareket edemez.
  • Gözleri gören insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişimin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Bazı zaman net olarak bazen de üstü kapalı biçimde geleceğe dair mesajlar görülür.
  • İleri derecede ruhsal problemleri bulunan kimseler haricinde her birey rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Uyandıktan 10 dakika sonra yüzde 90ını unutmuş oluruz.

Yasal Uyarı: "Rüyada parmakta yüzüğün kırılması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.