Rüyada parmaktan iğne vurulmak

Ramazan I.(30) - Samsun sordu : "rüyada parmaktan iğne vurulmak yorumlar mısınız? "

Rüyada parmaktan iğne vurulmak, elinden her iş gelen bir kişiye, bereketli günlere, bir kaç hafta içinde duyulacak müjdeli habere, hayırlı dosta, şöhrete ulaşılacağına, getirili işler yapacağına, güzel gelire, tertemiz ganimete, gelire gelecek bolluğa, hatrı sayılır güce, arkadaşlarıyla eğlenmeye delalet eder. Bunlarla birlikte sıhhatin yitirileceğine, kötü bir durumla karşılaşılacağına, sıkıntılı yaşantıya, zararlı bir amire, ticaret alanında problemlere işaret eder. Bazı durumlar için de rüya ilminde önde gelenler dediler ki: Görülen rüya umudunu yitirdikten sonra hayalini kurduğu hünere, zorlanarak beklediği kazanca, uğraşlarının sonunda hasret duyduğu ganimete, uğraş vererek kavuştuğu temiz rızka işarettir.

"Rüyada parmaktan iğne vurulmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın taşıdığı mesajlar ile ilgili merak ettikleriniz

rüyada parmaktan iğne vurulmak
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin ortalama yüzde 25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Yaklaşık olarak bir gecede birkaç saat süreyle rüya görürüz.
  • Rüya Tabiri yapan kimsenin bütün eski yorumlar hakkında bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Rüya yorumu yapan kişinin kati suretle rüyalarda görülenin karşılığını bilmesi icap eder.
  • Beynimiz duyularımızın o sırada duyduğu şeyleri rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Bazı zaman net olarak bazen de üstü kapalı olarak geleceğe dair mesajlar alınır.
  • Aşırı psikolojik problemleri bulunan kimseler dışında herkes rüya görebilir. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada parmaktan iğne vurulmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.