Rüyada parmaktan kan akması

İbrahim Ş.(24) - Avusturya sordu : "rüyada parmaktan kan akması açıklar mısınız? "

Rüyada parmaktan kan akması, sağlıklı bir ömre, arkadaşlık ilişkilerinde mutluluğa, bir kaç gün içinde öğrenilecek sevindirici haber duymaya, istenilen güce, iyi yarınlara, arzuların gerçekleşeceğine, mutluluğa, hoşgörülü genç kişiye, iyi şansa, malın kazançlı olacağına, yararlı uğraşlar gerçekleştireceğine işaret eder. Ender olarak da eğitimsiz bir amire, sıkıntılı yaşantıya, fena huylu bir düşman tarafından fenalık görmeye, parasal kayba, içinden çıkılması zor bir durumla yüzyüze gelineceğine işaret eder. Farklı bir açıdan bakan rüya yorumcuları dediler ki: Görülen rüya zorlanarak düşlediği daha iyi kazanca, sıkıntıları aşarak hayalini kurduğu toplu mala, cefa ile birlikte umduğu toplu mala, cefa çektikten sonra kavuştuğu rahata işaret eder.

"Rüyada parmaktan kan akması" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabirleri ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada parmaktan kan akması
  • Düşler insanın iç dünyasının yansıması olduğundan insana kendi fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. oynatılamaz.
  • Tahminen bir bireyin ömrünün yaklaşık 3te 1ini, başka bir tabirle tahmini 75 senelik bir yaşamın yirmibeş yılını uyuyarak geçirir.
  • Kör olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini renksiz televizyondan renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüya tabircisi, mutlaka mezhepler, adetler, kültürler vs. pek çok etken konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Düş denilen olgu, uyurken görülen tuhaf durumlardır

Yasal Uyarı: "Rüyada parmaktan kan akması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.