Rüyada parmaktan kan aldırmak

Namiye Ç.(34) - İstanbul sordu : "Bana göre hazırlanmış en büyük rüya yorumları sitesi RüyadaNeGörmek.com. Geçen gece bir rüya gördüm. rüyada parmaktan kan aldırmak açıklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada parmaktan kan aldırmak, kazançlı yarınlara, becerili bir kişiye, bol kazanca, mutluluğa kavuşmaya, hayırlı işler ile meşgul olacağına, görgülü genç insana, vefalı arkadaşa, ticari kazancı yüksek yatırımlar gerçekleştireceğine, güzel gelire, huzura ermeye, yüksek mevkiye ulaşacağına delalettir. Ender olarak da kötülük görmeye, sorumluluktan ötürü rahatsız olunacağına, rahatı kaybetmeye, saklanansırların ortaya dökülmesine, fukaralığa işaret eder. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya uzmanları dediler ki: Görülen rüya sıkıntılarının sonunda elde ettiği varlığa, zahmetle kazandığı az olan kazancının artacağına, sıkıntıları aşarak özlediği az olan kazancının artacağına, yenilgiden sonra ulaştığı iyiliğe delalet eder.

"Rüyada parmaktan kan aldırmak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin analizi konusunda merak edilenler

rüyada parmaktan kan aldırmak
  • Rüya tabirleri yapılırken kati suretle, kişinin ruh halini, rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Ortalama bir kişinin yaşamının yaklaşık üçte birini, başka bir yorumla yaklaşık yetmişbeş yıllık bir ömrün 25 senesini uyuyarak tüketir.
  • Ortalama gece boyunca birkaç saat süreyle rüya görürüz.
  • Rüya yorumları kesinlikle hayra yorulmalıdır.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan kişiye şahsına ait fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından değişik açıklamalar getirilmiştir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya yorumlayanın kati suretle rüyalarda görülmüş olanın karşılığını bilmesi gerekmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada parmaktan kan aldırmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.