Rüyada parmaktan kıl çıkması

Nazar B.(47) - Diyarbakır sordu : "Fikrimce internetteki en güvenilir rüya tabirleri sitesi burada. rüyada parmaktan kıl çıkması açıklar mısınız? "

Rüyada parmaktan kıl çıkması, hayallerin yerine geleceğine, bol şansa, vefakar akrabaya, üne erişileceğine, dingin bir hayatı olacağına, sevdikleriyle birlikte gülmeye, emniyetli kalmaya, ettiği yeminine sadık kalınacağına, eli açık aile ferdine, getirili işler yapacağına, içten davranan orta yaşlı kimseye yorulmaktadır. Ayrıca mutsuzluktan sıyrılamamaya, yalancı yöneticiye, sıkıntılı yaşama, parasal sıkıntıya, üzücü bir problemle yüzleşileceğine işarettir. Bir takım çağdaş ulemalar şöyle tabir ederler ki: Kişinin gördüğü rüya uzun bir bekleyişin sonunda istediği ganimete, hatalarının ardından umduğu şöhrete , mağlubiyetten sonra hak ettiği hayra, başarısızlıktan sonra ümit ettiği haysiyete yorulur.

"Rüyada parmaktan kıl çıkması" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabirleri hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada parmaktan kıl çıkması
  • Rüya yorumunun mesaj verici olduğu mutlak suretle hesaba katılmalı, göstergelere göre ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Ortalama olarak bir uyku süresinde bir iki saat civarı süreyle rüya görürüz.
  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; fakat aynı aşamada koku ve maneviyatı hisseder.
  • Rüyalarda en çok yaşanılan olgulardan biri tasadır. Negatif duygular olumlu duygulardan güçlüdür.
  • Gözleri gören kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Yaklaşık bir insan yaşamının tahminen 3te 1ini, farklı bir tabirle ortalama 75 yıllık bir hayatın yirmibeş yılını uykuda tüketir.
  • Rüya Tabirleri uyurken insanın bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.

Yasal Uyarı: "Rüyada parmaktan kıl çıkması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.