Rüyada patates dolu çuval görmek

Haci Ş.(31) - Hatay sordu : "Fikrimce internetteki en büyük rüya tabiri internet sitesi RüyadaNeGörmek.com. rüyada patates dolu çuval görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada patates dolu çuval görmek, hayırlı uğraşlar ile meşgul olacağına, büyük mertebeye ulaşılacağına, mutluluğa ermeye, sözlerin tutulacağına, sorunlardan arınmış olacağına, gelirin temiz olmasına, mutlu günlere, bir kaç hafta içinde öğrenilecek mutlu edici değişimlere, duygusal hayatın iyi olacağına, yetenekli bir kimseye, özlemi duyulan bir birlikteliğe işaret eder. Olumsuz anlamda sıkıntı verici bir sorunla yüzyüze gelineceğine, sıkıntıya hayata, sırların açığa çıkmasına, ticari sıkıntıya, can sıkıcı bir vaziyete gelmeye delalettir. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan tabirciler şöyle tabir ederler: Görülen rüya sıkıntıları aşarak hasret duyduğu başarıya, sıkıntıyla kavuştuğu başarıya, zahmet çekerek hak edilen hünere, cefa çektikten sonra gözlediği hayra delalet eder.

"Rüyada patates dolu çuval görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin taşıdığı mesajlar konusunda bilmedikleriniz

rüyada patates dolu çuval görmek
  • Rüya tabiri yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Gözleri gören insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz sinemadan renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve hala geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Rüyada çoğunlukla iç ses bulunur. Daha önce gitmediğimiz ülkelerin, daha önce tanışmadığımız insanların adlarını bildirir.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka dinler, örfler, toplumsal ananeler vb. bir çok faktör ile ilgili tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Rüya Tabirleri yapan kimsenin bütün geçmiş yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • İleri derecede psikolojik sorunları bulunan insanlar haricinde her birey rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada patates dolu çuval görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.