Rüyada patlıcan bitkisi görmek

Merve V.(36) - İzmir sordu : "Tartışmasız yapılmış en ayrıntılı rüya tabiri web sitesi sizinki. rüyada patlıcan bitkisi görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada patlıcan bitkisi görmek, duygusal yükü bulunan insandan uzak durmaya, mutlu günlere, şana sahip olmaya, ticari kazancı yüksek atılımlar içinde bulunacağına, dostlarla iyi geçinmeye, refaha kavuşmaya, emniyetli kalmaya, istenilen bir kazanca, sevince ermeye, salih dosta, elinden her iş gelen bir insana işarettir. Bazen de yoksulluğa, saklanansırların ortaya çıkmasına, mutsuzluktan kurtulamamaya, mesuliyetten ötürü rahatsız olmaya, iyi hali kaybetmeye yorulur. Kimi rüya yorumcuları şöyle tabir ederler: Bu yardım alarak hasret duyduğu şana, uğraşarak hasret duyduğu kazanca, umudunu yitirdikten sonra hasret duyduğu zafere, mağlubiyetten sonra kavuştuğu güce delalettir.

"Rüyada patlıcan bitkisi görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların analizi ile alakalı en çok merak edilenler

rüyada patlıcan bitkisi görmek
  • Zihnimiz kendiliğinden suratlar oluşturamaz. Uykuda karşılaşılan yüzler hayatımızda karşılaştığımız fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Hepimiz yaşantımız sırasında binlerce surat gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz yüz yeteneğine sahibiz.
  • Rüyalarda sıklıkla yaşanılan duygulardan biri korkudur. Olumsuz hisler olumlu duygulardan güçlüdür.
  • Beynimiz duyularımızın o sırada hissettiği şeyleri rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Rüya, devasa ve manevi bir alemdir.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri tarafından iletilmiştir ve hala önemini sürdürmektedir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • İleri derecede ruhsal sorunları bulunan insanlar dışında herkes rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada patlıcan bitkisi görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.