Rüyada patronla el ele tutuşmak

Koca Z.(44) - İstanbul sordu : "Aradığım neredeyse bütün rüyalar burada bulunabiliyor fakat rüyada patronla el ele tutuşmak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada patronla el ele tutuşmak, yeminin tutulacağına, mutlu günlere, emniyetli yaşamaya, şana ermeye, duygusal hayatın iyi gittiğine, hüner sahibi bir kimseye, arzuların yerine geleceğine, hayırlı çocuğa, tez zamanda alınacak müjdeli haber almaya, iyi işlere, sıkıntı çekmeden elde edilen altına işarettir. Hoşnutsuz yorum olarak da eğitimsiz bir kimseye, ticaret kaynaklı geçim zorluğuna, korktuğundan emin olunacağına, üzülmeye, çözümü zor bir problemle yüzleşileceğine delalet eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya yorumcuları dediler ki: Kişinin gördüğü rüya uğraş vererek kavuştuğu mevkiye, sıkıntı sonrasında kavuştuğu berekete, mağlubiyetten sonra elde ettiği sevince, bir kişiden yardım isteyerek elde ettiği haysiyete yorulur.

"Rüyada patronla el ele tutuşmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumu ile alakalı bunları biliyor muydunuz

rüyada patronla el ele tutuşmak
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam alimleri tarafından iletilmiştir ve günümüzde geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Rüya Yorumları uyurken kişinin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Beynimiz sıfırdan simalar yaratamaz. Uykuda gördüğümüz yüzler hayatımızda karşılaştığımız ancak hatırlamadığımız suratlardır. Her birimiz ömrümüz boyunca çok sayıda surat gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz surat yetisine sahibiz.
  • Rüya Yorumları yapan şahsın tüm eski yorumlar konusunda bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Kobay hayvanlar ile sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Rüya tabirleri mutlaka hayra yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada patronla el ele tutuşmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.