Rüyada patronla gezmek

Merve V.(43) - Antalya sordu : "Kesinlikle internette bulunan en güvenilir rüya yorumu sitesi ruyadanegormek. rüyada patronla gezmek yorumlayabilir misiniz? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada patronla gezmek, kısa zamanda öğrenilecek iyi gelişmelere, yüksek talihe, sağlıklı yaşamaya, elinden her iş gelen bir kişiye, mutluluğa kavuşmaya, varlıklı tanıdığa, hayırlı uğraşlar ile meşgul olacağına, sıcakkanlı orta yaşlı akrabaya, feraha kavuşmaya, dingin olacağına, kazancın bereketli olacağına işarettir. Ayrıca fukaralığa, ticaret alanında başarısızlığa, sıkıntıya düşmeye, yalancı bir yöneticiye, korkulanın olmasına yorulmaktadır. Bazı durumlar için de çağdaş ulemalar şöyle derler: Bu rüya cefa ile birlikte gözlediği toplu kazanca, zorlukların sonrasında hayalini kurduğu beceriye, uğraşarak hasret duyduğu mala, başarısızlıktan sonra hak edilen ganimete işaret eder.

"Rüyada patronla gezmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların taşıdığı mesajlar konusunda en çok merak edilenler

rüyada patronla gezmek
  • Rüya yorumları yapılırken kesinlikle, rüyayı görenin ruh halini, rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve bugün de önemini devam ettirmektedir.
  • Rüya Tabiri yapan şahsın tüm eski yorumlar konusunda fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Zihnimiz kendiliğinden yüzler yaratamaz. Uykuda karşılaşılan suratlar yaşamımızda karşılaştığımız ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Hepimiz ömrümüz sırasında binlerce surat gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz görme yetisine sahibiz.
  • Belirgin bir nesne görülen rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Uykuda en sık hissedilen olgulardan biri kaygıdır. Olumsuz hisler pozitif duygulardan daha sık görülür.
  • Rüya tabiri yapan kişinin altıncı hissinin kuvvetli olması gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada patronla gezmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.