Rüyada patronla konuşmak

Yalçın Y.(22) - Elazığ sordu : "Yazdıklarınızı birkaç gündür dikkatlice takip ediyorum. Bir gün önce tuhaf bir rüya gördüm. rüyada patronla konuşmak açıklar mısınız? "

Rüyada patronla konuşmak, cömert adama, beceri sahibi bir insana, arzuların hayata geçeceğine, hayırlı evlada, maddi zorluklardan kurtulmaya, feraha, sevenleriyle gülmeye, büyük makama yükseleceğine, parasal külfeti olan tanımadığı birinden yakasını kurtarmaya, kazançlı yatırımlar gerçekleştireceğine, iyi şansa delalettir. Nadiren de düşmanlığını saklayan kimseye, ticaret alanında kayba, çözümü zor bir problemle yüzyüze gelineceğine, ticaret nedeniyle geçim zorluğuna, üzüntüden kurtulamamaya işaret eder. Farklı bir çerçeveden bakan rüya alimleri şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya umudunu kestikten sonra hak edilen şana, sıkıntılarının sonunda beklediği büyük güce, sıkıntıları aşarak hak edilen şöhrete , başarısızlıktan sonra beklediği zenginliğe delalet eder.

"Rüyada patronla konuşmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın analizi hakkında bilmeniz gerekenler

rüyada patronla konuşmak
  • Belirli herhangi bir nesne görülen rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Beynimiz sıfırdan suratlar ortaya çıkaramaz. Rüyalarda gördüğümüz yüzler yaşamımızda karşılaştığımız ancak hatırlamadığımız suratlardır. Her birimiz hayatımız sırasında binlerce sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz surat yeteneğine sahibiz.
  • Rüyalarda sıklıkla yaşanılan olgulardan biri kuşkudur. Negatif hisler olumlu duygulardan baskındır.
  • Erkekler rüyalarında daha negatif hisler yaşarlar.
  • Aşırı ruhsal sorunları olan kimseler dışında her birey rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din düşünürleri tarafından iletilmiştir ve bugün de geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Rüya yorumlarının mesaj verici nitelikte olduğu mutlaka göz önüne alınmalı, emarelere dayanarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada patronla konuşmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.