Rüyada patronla öpüşmek

Salih Y.(43) - İzmir sordu : "rüyada patronla öpüşmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada patronla öpüşmek, yetenekli bir kimseye, sevince kavuşulacağına, sıcakkanlı yaşlı akrabaya, istenilen kuvvete ermeye, bol gelire, mutlu olmaya, kolay elde edilen kazanca, hayırlı işlere, üne sahip olmaya, bonkör adama, bol berekete delalet eder. Olumsuz yorum olarak kötülükten emin olunacağına, ticari problemlere, fena niyetli yönetici eliyle zarar görmeye, fakirliğe, mutsuzluktan kurtulamamaya yorulmaktadır. Kimi zaman da rüya ilminde önde gelenler şöyle derler: Bu rüya zahmet çekerek gözlediği şana, hatalarının ardından ulaştığı onura, yenilgiden sonra ulaştığı saygınlığa, mağlubiyetten sonra elde ettiği temiz kazanca delalet eder.

"Rüyada patronla öpüşmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın anlamları hakkında merak edilenler

rüyada patronla öpüşmek
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bu değişimin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Gözümüzü açtıktan 10 dakika sonra yüzde 90ını hatırlamayız.
  • Rüya Yorumu uyurken kişinin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Yaklaşık bir bireyin yaşamının tahmini üçte birini, farklı bir yorumla yaklaşık yetmişbeş yıllık bir hayatın yirmibeş senesini uykuda geçirir.
  • Hastalık yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; fakat aynı aşamada koku ve duyguları hisseder.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Rüyalar tabirleri konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • Bir çok hayvan kullanılarak gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada patronla öpüşmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.