Rüyada patronla seviştiğini görmek

Emine S.(23) - İstanbul sordu : "Bulamadığım nerdeyse bütün yorumlar web sitenizde var ancak rüyada patronla seviştiğini görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada patronla seviştiğini görmek, yetenekli bir kişiye, sosyal yaşamda muvaffakiyete, kazanılan paraya, iyi sağlığını muhafaza etmeye, sakin bir hayat sürdüreceğine, paraya gelecek artışa, mutluluğa kavuşmaya, devlette mevkiye geleceğine, sözlerin yerine getirileceğine, manevi yükü bulunan kişiden uzaklaşılacağına, önemli güce işaret eder. Bazen de sorumluluktan ötürü mağdur olmaya, fenalık görmeye, korktuğundan emin olmaya, düşmanlığını göstermeyen amire, kötü huylu bir akraba tarafından fenalık görmeye delalettir. Farklı bir çerçeveden bakan rüya alimleri şöyle yorumlarlar ki: Bu verdiği uğraşların sonunda hasret duyduğu huzura, zorlukları aşarak beklediği servete, cefa çekerek gözlediği nimete, yenilgiden sonra özlediği şerefe işaret eder.

"Rüyada patronla seviştiğini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabirleri konusunda merak ettikleriniz

rüyada patronla seviştiğini görmek
  • Rüya Tabirleri uyurken kişinin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka sonuç olarak kişinin hangi derecede etkileneceğini hesaba katmalı, ruhsal problemlere yol açacak yorumlardan zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.
  • Beynimiz bedenimizin o sırada hissettiği olguları rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan insana şahsına ait fikir ve hislerini tartması konusunda aracı olur.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından farklı açıklamalar getirilmiştir.
  • Aşırı ruhsal sorunları bulunan insanlar dışında her birey rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada patronla seviştiğini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.