Rüyada pazardan yeşil biber almak

Gülis S.(30) - İstanbul sordu : "rüyada pazardan yeşil biber almak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada pazardan yeşil biber almak, ilişkisinin iyi olacağına, sevenleriyle birlikte gülmeye, vefalı çocuğa, getirili işlere, gıpta ile bakılan güce ermeye, kazançlı iş yapacağına, taleplerin hayata geçeceğine, mal varlığına gelecek fazlalığa, bonkör aile ferdine, yağmura, özlemi duyulan bir birlikteliğe delalet eder. Hoşnutsuz yorum olarak da sorumluluktan ötürü rahatsız olmaya, üzüntü duymaya, kıymet düşmesine, ferahının kaçacağına, huzuru yitirmeye delalet eder. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya yorumcuları şöyle dediler ki: Bu sıkıntılara göğüs gererek gözlediği zafere, zorluklara göğüs gererek istediği temiz rızka, umudunu yitirdikten sonra kavuştuğu galibiyete, sıkıntılara göğüs gererek kavuştuğu şöhrete yorulmaktadır.

"Rüyada pazardan yeşil biber almak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumlanması ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada pazardan yeşil biber almak
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm gibi de adlandırılır
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüyalarda bir iç ses vardır. Bilmediğimiz yerlerin, yabancı insanların adlarını bildirir.
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz sinemadan renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüya tabiri yapılırken kati suretle, rüya görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Erkekler rüyalarında daha negatif hisler tecrübe ederler.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka takva, adetler, kültürler vs. pek çok değişken konusunda birikim sahibi olmalıdır.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin ortalama yüzde 25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada pazardan yeşil biber almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.