Rüyada pembe bebek ayakkabısı görmek

Melek V.(32) - İstanbul sordu : "Merhabalar. Üç gün önce bir rüya gördüm. rüyada pembe bebek ayakkabısı görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada pembe bebek ayakkabısı görmek, gönül ilişkilerinde tatmine, ferahlığa, uzun ömre, getirisi yüksek işler ile meşgul olacağına, düşkünlükten kurtulmaya, zengin kadına, sorunlardan uzak kalacağına, üne ulaşılacağına, iyi uğraşlara gireceğine, gıpta ile bakılan kuvvet sahibi olmaya, mutluluk dolu yarınlara delalettir. Nadiren de istenmeyen bir durumla yüzyüze gelineceğine, fena huylu yabancı tarafından zarar görmeye, düşmanlığını göstermeyen insana, sırların meydana çıkacağına, yalancı yabancıya işarettir. Bir takım rüya tabircileri şöyle tabir ederler ki: Görülen rüya sıkıntıyla hak edilen daha sağlıklı bir hayata, sıkıntıları aşarak ümit ettiği paraya, cefa ile birlikte kavuştuğu şana, zorlanarak kavuştuğu ferahlığa delalettir.

"Rüyada pembe bebek ayakkabısı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumu ile alakalı merak edilenler

rüyada pembe bebek ayakkabısı görmek
  • Rüya tabiri yapan kişi, kesinlikle sonuçta rüya sahibinin hangi derecede etkileneceğini irdelemeli, sinirsel sıkıntılara sebep olacak yorumlardan mümkün olduğunca uzak durmalıdır.
  • Rüya yorumlarının mesaj verici nitelikte olduğu mutlaka değerlendirilmeli, işaretlere dayanarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Belirli bir nesne barındıran rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bu değişimin nedenini siyah-beyaz filmden tam renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Ortalama bir insan hayatının yaklaşık üçte birini, farklı bir yorumla tahmini 75 senelik bir hayatın yirmibeş senesini uyuyarak tüketir.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Sonradan gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; fakat yakın seviyede ses ve maneviyatı tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada pembe bebek ayakkabısı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.