Rüyada pembe bebek çorabı görmek

Murat U.(40) - Romanya sordu : "Bu gece size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada pembe bebek çorabı görmek yorumlar mısınız? Teşekkürler"

Rüyada pembe bebek çorabı görmek, gelirin temiz olacağına, istenilen bir başarıya, yeminine bağlı olunacağına, maddi sıkıntılardan feraha çıkmaya, sağlığını kazanmaya, imrenilen kuvvete ermeye, devlette mevkiye geleceğine, mutlu yarınlara, ilişkisinin iyi gittiğine, hak edilmiş servete, getirili uğraşlara gireceğine işarettir. Bir diğer yoruma göre de saklanansırların meydana dökülmesine, huzurunun kaçacağına, fenalık görmeye, iş nedeniyle üzüntüye, sıhhatin bozulacağına işarettir. Bazı durumlarda da yorumcular şöyle derler ki: Kişinin gördüğü rüya uğraşarak istediği berekete, başarısızlıktan sonra kavuştuğu mevkiye, zorluklarla mücadele ederek özlediği rahata, zorluklarla mücadele ederek elde ettiği huzura yorulur.

"Rüyada pembe bebek çorabı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların taşıdığı mesajlar ile ilgili bilinmeyenler

rüyada pembe bebek çorabı görmek
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve hala önemini sürdürmektedir.
  • Tahminen bir insan ömrünün tahmini 3te 1ini, farklı bir tabirle ortalama yetmişbeş yıllık bir ömrün yirmibeş senesini uykuda tüketir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya yorumlayanın maneviyatının güçlü olması gereklidir.
  • Rüya yorumu yapan kişinin mutlaka rüyanın yorumunu bilmesi gerekmektedir.
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. oynatılamaz.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.

Yasal Uyarı: "Rüyada pembe bebek çorabı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.