Rüyada pembe bebek patiği görmek

Muharrem N.(32) - Almanya sordu : "rüyada pembe bebek patiği görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada pembe bebek patiği görmek, karmaşadan uzak yaşayacağına, sıkıntı çekmeden kazanılan rızka, karlı yatırımlar içinde bulunacağına, arzuların gerçekleşeceğine, sağlıklı hayata, kısa sürede öğrenilecek müjdeli habere, verdiği söze bağlı olunacağına, maddi sıkıntılardan uzak durmaya, mutluluğu bulmaya, tatlı dilli genç adama, arzu edilen güce ermeye delalet eder. Nadiren de hilekar bir kimseye, düşmanlık görmeye, sırların açığa çıkacağına, üzüntü verecek sorunla yüzleşileceğine, sevimsiz bir hale gelmeye işaret eder. Farklı bir açıdan bakan yorumcular şöyle dediler: Bu rüya zorlukların ardından kavuştuğu itibarlı mertebeye, verdiği uğraşların sonunda istediği daha iyi bir hayata, verdiği uğraşların sonunda umduğu beceriye, uğraş vererek düşlediği toplu kazanca delalet eder.

"Rüyada pembe bebek patiği görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabiri konusunda merak ettikleriniz

rüyada pembe bebek patiği görmek
  • Zihnimiz hiç yoktan yüzler ortaya çıkaramaz. Rüyalarda gördüğümüz yüzler yaşamımızda karşılaştığımız ancak hatırlamadığımız simalardır. Her birimiz hayatımız boyunca binlerce sima gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız surat becerisine sahibiz.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. oynatılamaz.
  • Rüya Tabirleri yapan şahsın bütün geçmiş yorumlar konusunda tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Rüyalarda sıklıkla hissedilen olgulardan biri tasadır. Negatif duygular olumlu duygulardan daha sık görülür.
  • Rüyalar yorumları ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Rüyalar yorumları yapılırken kati suretle, rüya görenin ruh halini, rüyanın anlamını irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada pembe bebek patiği görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.