Ruyada pembe ceket gıymek

Lütfullah L.(30) - Şırnak sordu : "Geçen gece anlam veremediğim bir rüya gördüm. ruyada pembe ceket gıymek açıklar mısınız? "

Ruyada pembe ceket gıymek, üne sahip olunacağına, isteklerin hayata geçeceğine, devlette mertebeye yükseleceğine, finansal yükü olan tanıdığı birinden kurtulmaya, varlıklı tanıdığa, paraya gelecek berekete, duygusal hayatın yolunda olduğuna, tez zamanda alınacak müjdeli havadis öğrenmeye, hayali kurulan bir birlikteliğe, ferahlığa, aydınlık geleceğe yorulmaktadır. Bazen de huzuru kaybetmeye, korkulanın başına gelmesine, saklanansırların meydana dökülmesine, sorumluluktan dolayı mağdur olmaya, düşmanından emin olunacağına yorulmaktadır. Kimi zaman da tabirciler derler ki: Görülen rüya çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hasret duyduğu daha çok kazanca, cefa çektikten sonra hak ettiği rahata, cefa çektikten sonra özlediği haysiyete, sıkıntıyla hasret duyduğu hünere işaret eder.

"Ruyada pembe ceket gıymek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların analizi hakkında en çok merak edilenler

ruyada pembe ceket gıymek
  • Aşırı ruhsal sorunları bulunan insanlar haricinde herkes rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüya denilen şey, uyurken görülen garip durumlardır
  • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz filmden tam renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Rüya yorumlayanın hissiyatının güçlü olması gereklidir.
  • Rahatsızlık yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; lakin yakın aşamada koku ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka sonuç olarak rüya sahibinin ne derecede etki altında kalacağını hesaba katmalı, sinirsel problemlere sebep olabilecek tabirlerden elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. hareket edemez.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve günümüzde önemini sürdürmektedir.

Yasal Uyarı: "Ruyada pembe ceket gıymek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.