Rüyada pencere korkuluğu görmek

Menhur D.(47) - Bolu sordu : "Hayırlı geceler; Sayfalarınızı birkaç yıldır dikkatle inceliyorum. Bulamadığım hemen hemen bütün yorumlar web sitenizde var ama rüyada pencere korkuluğu görmek açıklar mısınız? Teşekkürler"

Rüyada pencere korkuluğu görmek, cömert memura, verilen sözün tutulacağına, mutluluk dolu günlere, elinden her iş gelen bir kişiye, bol kazanca, ilişkisinin yolunda olduğuna, hak edilmiş ganimete, mutluluğa, sevince kavuşulacağına, rızkın kazançlı olmasına, karlı girişimler gerçekleştireceğine işarettir. Bunlarla birlikte huzurunun kaçacağına, parasal zorluğa, sorumluluktan ötürü mağdur olmaya, içinden çıkılması zor bir olayla karşılaşılacağına, ticaret nedeniyle huzursuzluğa işaret eder. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya uğraş vererek kavuştuğu ferahlığa, meşakkatle kazandığı başarıya, zorlukları aşarak özlediği ferahlığa, cefa çekerek hak ettiği mutluluğa delalet eder.

"Rüyada pencere korkuluğu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumu hakkında bunları biliyor musunuz

rüyada pencere korkuluğu görmek
  • Zihnimiz hiç yoktan simalar ortaya çıkaramaz. Rüyalarda görülen yüzler yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz ama anımsamadığımız simalardır. Hepimiz hayatımız sırasında onbinlerce sima gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız sima yeteneğine sahibiz.
  • Gözleri gören kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise renkli görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka dinler, örfler, toplumsal ananeler vb. bir çok parametre konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Rüyalarda en sık yaşanılan olgulardan biri korkudur. Olumsuz duygular pozitif hislerden baskındır.
  • Hayvanlar üzerinde sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali olarak da adlandırılır

Yasal Uyarı: "Rüyada pencere korkuluğu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.