Rüyada pencereden düşmekten kurtulmak

Gül P.(45) - Ordu sordu : "Gördüğüm hemen hemen bütün yorumlar burada yer buluyor ama rüyada pencereden düşmekten kurtulmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada pencereden düşmekten kurtulmak, cömert akrabaya, sevince ermeye, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, bol talihe, maddi zorluklardan uzak durmaya, yeminin yerine getirileceğine, külfetsiz kazanılan servete, güzel işlere, hayırlı çocuğa, duygusal yükü olan birinden uzak durmaya, üne erişmeye yorulmaktadır. Başka görüşlere göre de cimri bir insana, sırların ortaya çıkacağına, rahatının kaçacağına, korkuya olmasına, fena niyetli kimse eliyle zarar görmeye delalet eder. Farklı düşünen rüya uzmanları şöyle derler: Bu rüya kaybettikten sonra beklediği kazanca, mağlubiyetten sonra ulaştığı yüksek mertebeye, hatalarının ardından düşlediği ganimete, verdiği uğraşların sonunda beklediği hünere delalet eder.

"Rüyada pencereden düşmekten kurtulmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın analizi ile alakalı bunları biliyor musunuz

rüyada pencereden düşmekten kurtulmak
  • Rüya tabircisi, mutlaka mezhepler, adetler, toplumsal ananeler gibi pek çok değişken üzerinde bilgi sahibi olmalıdır.
  • Tahminen bir bireyin ömrünün tahmini 3te 1ini, başka bir tabirle tahmini 75 senelik bir yaşamın 25 yılını uyuyarak geçirir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. hareket edemez.
  • Rüyada çoğunlukla iç ses vardır. Tanımadığımız şehirlerin, daha önce karşılaşmadığımız kişilerin adlarını bildirir.
  • Yaklaşık olarak bir uyku süresinde birkaç saat süreyle rüya görürüz.
  • Beynimiz bedenimizin gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarda birleştirebilir.
  • Rüya diye adlandırılan şey, uyurken yaşanan belirsiz hallerdir

Yasal Uyarı: "Rüyada pencereden düşmekten kurtulmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.