Rüyada pencereden kedi girmesi

Ayşegül I.(20) - Bursa sordu : "rüyada pencereden kedi girmesi açıklar mısınız? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada pencereden kedi girmesi, mutluluğa kavuşmaya, kuvvete ulaşmaya, mal varlığına gelecek bolluğa, yararlı işler gerçekleştireceğine, zahmetsiz kazanılan altına, hayallerin hayata geçeceğine, vefakar eşe, mutluluk dolu geleceğe, problemlerden uzak bir hayatı olacağına, şöhrete erişileceğine, sosyal yaşamda mutluluğa yorulur. Bir diğer yoruma göre de kötü bir olayla yüzyüze gelineceğine, üzüntü duymaya, ferahının kaçacağına, zarar görmeye, sorumluluktan ötürü rahatsız olunacağına yorulmaktadır. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle tabir ederler ki: Görülen rüya zorlukların sonrasında ulaştığı refaha, cefa ile birlikte beklediği varlığa, sıkıntıya düşerek hayalini kurduğu iyi bir geleceğe, uzun süren çabaların sonunda hayalini kurduğu güce işaret eder.

"Rüyada pencereden kedi girmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün analizleri hakkında merak edilenler

rüyada pencereden kedi girmesi
  • Kaza yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; lakin yakın seviyede koku ve duyguları tecrübe ederler.
  • Rüya, devasa ve soyut bir dünyadır.
  • Rüyalar yorumu yapılırken mutlak suretle, rüyayı görenin ruh halini, rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya Yorumları yapan şahsın bütün geçmiş yorumlar konusunda fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Rüya tabiri yapan kişinin mutlak suretle rüyanın karşılığını bilmesi icap eder.
  • Rüyalarda bir iç spiker bulunur. Tanımadığımız şehirlerin, bilmediğimiz kişilerin isimlerini bildirir.
  • Rüya tabircisi, mutlaka dinler, adetler, toplumsal ananeler vb. bir çok nokta konusunda birikim sahibi olmalıdır.
  • Düşler insanın iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye kendi düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda öncülük eder.

Yasal Uyarı: "Rüyada pencereden kedi girmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.