Rüyada perdenin değiştiğini görmek

Uğur A.(30) - Samsun sordu : "ruyadanegormeki birkaç yıldır gün aşırı inceledim. rüyada perdenin değiştiğini görmek açıklar mısınız? "

Rüyada perdenin değiştiğini görmek, aşk hayatının iyi olacağına, kazancın verimli olmasına, faydalı işler ile meşgul olacağına, büyük makama gelineceğine, mülke gelecek berekete, ticari kazancı yüksek atılımlar içinde bulunacağına, sağlıklı yaşamaya, fakirlikten iyi duruma geçmeye, içten davranan yaşlı tanıdığa, merhametli çocuğa, zorluk çekmeden elde edilen ganimete delalet eder. Olumsuz yorum olarak rahatı kaybetmeye, düşmanlığını göstermeyen insana, rahatının bozulacağına, yalancı yabancıya, fena huylu yabancı eliyle zarar görmeye delalet eder. Farklı düşünen rüya yorumcuları şöyle yorumlarlar ki: Bu uğraşarak istediği toplu kazanca, cefa çekerek düşlediği berekete, kaybettikten sonra gözlediği yüksek mertebeye, yardım alarak hayalini kurduğu zafere yorulur.

"Rüyada perdenin değiştiğini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların tabirleri hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada perdenin değiştiğini görmek
  • Düş denilen olgu, uyurken görülen tuhaf durumlardır
  • Rüyalarda genellikle iç ses bulunur. Tanımadığımız şehirlerin, tanışmadığımız kimselerin isimlerini bildirir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
  • Gözümüzü açtıktan beş dakika sonra rüyamızın yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.
  • Gözleri gören kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz filmden tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka dinler, adetler, toplumsal ananeler vb. bir çok nokta üzerinde bilgi sahibi olmalıdır.
  • Rüya tabirleri yapılırken kati suretle, rüyayı görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada perdenin değiştiğini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.