Rüyada petrol mavisi görmek

Samım Ü.(43) - Mardin sordu : "rüyada petrol mavisi görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada petrol mavisi görmek, varlıklı yöneticiye, kolay elde edilen altına, bol gelire, şana erişileceğine, büyük mevkiye yükseleceğine, dostlarıyla mutlu olmaya, içten davranan yaşlı akrabaya, rahatlığa, hayırlı işler yapacağına, maddi zorluklardan feraha çıkmaya, mutluluğa kavuşmaya yorulmaktadır. Bunlarla birlikte cimri bir amire, kedere düşmeye, yalancı bir tanıdığa, kıymet kaybetmeye, sıkıntıya hayata delalet eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan tabirciler şöyle tabir ederler: Bu zorlukla birlikte kavuştuğu kazanca, meşakkatle ümit ettiği zafere, sıkıntıları aşarak düşlediği zafere, yardım alarak umduğu mevkiye yorulur.

"Rüyada petrol mavisi görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabir edilmesi ile alakalı bilinmeyenler

rüyada petrol mavisi görmek
  • Belirli bir olay barındıran rüya, genellikle direkt olarak o olayla ilgili değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Rüyalarda bir iç ses vardır. Bilmediğimiz yerlerin, daha önce karşılaşmadığımız kişilerin isimlerini söyler.
  • Ortalama bir insanın hayatının ortalama 3te 1ini, başka bir yorumla ortalama yetmişbeş senelik bir yaşamın 25 senesini uyuyarak tüketir.
  • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; lakin aynı seviyede koku ve maneviyatı hisseder.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Araştırmalar rüya görenlerin ortalama 1/4ünün rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada petrol mavisi görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.