Rüyada peygamber duası almak

Ömer V.(32) - Ankara sordu : "rüyada peygamber duası almak yorumlar mısınız? "

Rüyada peygamber duası almak, getirisi yüksek işler gerçekleştireceğine, sevinmeye, ticari getirisi yüksek işler içinde bulunacağına, işyerinde terfiye, mutlu yarınlara, sağlığa, yüksek gelire, finansal yükü bulunan kişiden uzaklaşılacağına, şana erişileceğine, mülke gelecek bolluğa, zengin kadına yorulur. Bazen de rahatı yitirmeye, huzurunun bozulacağına, mutsuzluktan kurtulamamaya, zorluğa düşmeye, mutsuz edici bir durumla yüzleşileceğine delalettir. Bazı durumlarda da rüya alimleri şöyle dediler ki: Kişinin gördüğü rüya sıkıntılara göğüs gererek kazandığı daha çok kazanca, zorlukla hayalini kurduğu berekete, uğraşarak hasret duyduğu toplu paraya, uğraşarak gözlediği refaha işaret eder.

"Rüyada peygamber duası almak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların anlamı ile ilgili bilinmeyenler

rüyada peygamber duası almak
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Kör olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz sinemadan renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Uyku, kısa süreli ölüm gibi de değerlendirilir
  • Rüya Yorumları uykuda insanın bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye kendi düşünce ve duygularını tartması konusunda aracı olur.
  • Rüya yorumu yapılırken mutlaka, rüya sahibinin ruh halini, görülen şeyin anlamının irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya Tabiri alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından türlü tanımlamalar yapılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada peygamber duası almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.