Rüyada peygamber efendimizi görebilmek

Fevkiye P.(20) - Kars sordu : "İyi sabahlar, rüyada peygamber efendimizi görebilmek açıklar mısınız? "

Rüyada peygamber efendimizi görebilmek, malın hayırlı olacağına, görgülü genç akrabaya, kazanca gelecek fazlalığa, planların gerçekleşeceğine, kısa zamanda alınacak müjdeli havadise, maddi zorluklardan kurtulmaya, vefalı dosta, huzura kavuşmaya, arzu edilen kuvvet sahibi olmaya, sevenleriyle birlikte mutlu olmaya, üne kavuşulacağına yorulmaktadır. Aynı zamanda değer yitirmeye, mesuliyetten dolayı mağdur olmaya, rahatının kaçacağına, korkulanın olmasına, rahatı yitirmeye yorulmaktadır. Bir takım rüya alimleri şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya hatalarının ardından hayalini kurduğu daha iyi bir hayata, zorlukla birlikte kavuştuğu daha sağlıklı bir hayata, zahmetlerinin meyvesini alarak kazandığı ticari kazanca, meşakkatle umduğu paraya işaret eder.

"Rüyada peygamber efendimizi görebilmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumu ile alakalı merak edilenler

rüyada peygamber efendimizi görebilmek
  • Rüya tabircisinin hissiyatının güçlü olması şarttır.
  • Zihnimiz sıfırdan yüzler oluşturamaz. Uykuda karşılaşılan simalar yaşantımızda karşılaştığımız ama hatırlamadığımız yüzlerdir. Hepimiz yaşantımız boyunca çok sayıda yüz gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz surat yeteneğine sahibiz.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli tanımlamalar getirilmiştir.
  • Hayvanlar ile gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve günümüzde geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Beynimiz vücudumuzun o sırada hissettiği olguları rüyalarda karıştırabilir.
  • Rüya tabiri yapan kişinin kesinlikle rüyalarda görülenin tabirini bilmesi gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada peygamber efendimizi görebilmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.