Rüyada peygamber efendimizi koklamak

Şükrü M.(36) - Zonguldak sordu : "rüyada peygamber efendimizi koklamak açıklar mısınız? "

Rüyada peygamber efendimizi koklamak, salih çocuğa, fakirlikten iyi duruma geçmeye, sağlığa, sıkıntı çekmeden elde edilen servete, bol berekete, işte makama çıkılacağına, mutluluğu bulmaya, yüksek talihe, içten davranan yaşlı adama, üne erişmeye, yetenekli bir insana yorulur. Olumsuz yorum olarak düşmanından emin olmaya, çözümü karmaşık bir sıkıntıyla yüzyüze gelineceğine, hilekar yöneticiye, kötü bir sorunla karşılaşılacağına, maddi zarara delalet eder. Kimi zaman da rüya ilminde önde gelenler derler ki: Görülen rüya meşakkatle birlikte düşlediği az olan kazancının artacağına, yenilgiden sonra düşlediği iyi bir geleceğe, meşakkatle birlikte ulaştığı ganimete, sıkıntıya düşerek kazandığı huzura işaret eder.

"Rüyada peygamber efendimizi koklamak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumları konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada peygamber efendimizi koklamak
  • Rüya yorumları yapılırken acele edilmemelidir.
  • Kobay hayvanlar üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka mezhepler, örfler, toplumsal ananeler gibi bir çok parametre ile ilgili bilgi sahibi olmalıdır.
  • Rüya Tabirleri yapan bireyin bütün eski yorumlar konusunda fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Yaklaşık bir kişinin hayatının yaklaşık 3te 1ini, başka bir deyişle tahminen 75 senelik bir hayatın 25 yılını uykuda geçirir.
  • Gözümüzü açtıktan beş dakika sonra gördüklerimizin yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.
  • Belirgin herhangi bir olay içeren rüya, genellikle direkt olarak o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.

Yasal Uyarı: "Rüyada peygamber efendimizi koklamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.