Ruyada peygamber efendımızı

Yüksel Ö.(36) - Mersin sordu : "Tabirlerinizi epeydir sıklıkla okudum. ruyada peygamber efendımızı yorumlar mısınız? Teşekkürler"

Ruyada peygamber efendımızı, yüksek ticari kazançlara, dostlarla birlikte yaşamaya, kuvvete ermeye, refaha kavuşmaya, verdiği sözü yerine getireceğine, tez zamanda öğrenilecek mutlu edici havadise, hayırlı uğraşlara gireceğine, içten davranan orta yaşlı kişiye, problemlerden arınmış kalacağına, becerili bir kimseye, merhametli çocuğa delalet eder. Olumsuz yorum olarak kaprisli bir yöneticiye, üzüntü verecek olayla karşılaşılacağına, ticari problemlere, kötü bir olayla yüzleşileceğine, korkulanın olmasına işarettir. Farklı düşünen rüya tabircileri şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya cefa çektikten sonra kavuştuğu saygınlığa, zahmetle kavuştuğu mutluluğa, ümitsizlikten sonra kavuştuğu şöhrete , uzun süren çabaların sonunda hak ettiği sevince işarettir.

"Ruyada peygamber efendımızı" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın analizi hakkında bunları biliyor muydunuz

ruyada peygamber efendımızı
  • Belirgin herhangi bir nesne görülen rüya, genellikle doğrudan o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; ancak aynı seviyede koku ve duyguları hisseder.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların az ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya yorumları kesinlikle hayra yorulmalıdır.
  • Rüyalarda sıklıkla hissedilen olgulardan biri korkudur. Olumsuz hisler pozitif duygulardan daha sık görülür.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve bugün de geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif duygular tecrübe ederler.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğu için insana şahsına ait fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.

Yasal Uyarı: "Ruyada peygamber efendımızı" yazısı izinsiz kopyalanamaz.