Rüyada peygamber efendimizin adı

Yetkiner Ö.(39) - Ankara sordu : "rüyada peygamber efendimizin adı yorumlar mısınız? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada peygamber efendimizin adı, zengin adama, aşk hayatının iyi gittiğine, emniyetli hissetmeye, hoşgörülü yaşlı yabancıya, yüksek ticari kazançlara, isteklerin hayata geçeceğine, getirili uğraşlara, birikmiş ziynete, yüksek mertebeye yükseleceğine, finansal yükü bulunan tanımadığı birinden uzak durulacağına, düşkünlükten sıyrılmaya yorulmaktadır. Aynı zamanda zorluğa düşmeye, mutsuz edici bir problemle karşılaşılacağına, ticaret alanında kayba, hoşnutsuz bir vaziyete düşmeye, iş sebebiyle geçim zorluğuna yorulmaktadır. Bazı durumlarda da ulemalar dediler ki: Kişinin gördüğü rüya hatalarının ardından ulaştığı temiz kazanca, verdiği uğraşların sonunda kavuştuğu büyük güce, sıkıntılara göğüs gererek özlediği iyiliğe, çektiği zorlukların meyvesini alarak kazandığı büyük güce delalettir.

"Rüyada peygamber efendimizin adı" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın analizi ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada peygamber efendimizin adı
  • Rüya yorumu yapılırken kati suretle, rüyayı görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya denilen şey, uykuda görülen garip hallerdir
  • Rüya tabircisi, mutlaka mezhepler, örfler, toplumsal ananeler vb. bir çok nokta konusunda birikim sahibi olmalıdır.
  • Erkekler rüyalarında daha gerilimli duygular tecrübe ederler.
  • Hayvanlar kullanılarak yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Rüyayı yorumlayan, kesinlikle sonuçta rüya sahibinin hangi derecede etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, sinirsel sorunlara yol açabilecek değerlendirmelerden olabildiğince uzak durmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada peygamber efendimizin adı" yazısı izinsiz kopyalanamaz.