Rüyada peygamber efendimizin ayak izi

Nuraydın E.(34) - Kırklareli sordu : "Yorumlarınızı epeydir her gün olmasa da takip ediyorum. rüyada peygamber efendimizin ayak izi açıklayabilir misiniz? Teşekkür ederim"

Rüyada peygamber efendimizin ayak izi, vefalı eşe, akrabalarla yaşamaya, ilişkisinin iyi gittiğine, devlette makama yükseleceğine, verimli uğraşlar ile meşgul olacağına, kazanca gelecek artışa, getirili girişim gerçekleştireceğine, sevince kavuşmaya, taleplerin hayata geçeceğine, işyerinde terfiye, zorluk çekmeden kazanılan servete yorulur. Olumsuz yorum olarak saklanansırların meydana döküleceğine, parasal probleme, üzüntüden kurtulamamaya, yalancı kimseye, fena huylu bir tanıdık eliyle fenalık görmeye delalet eder. Farklı düşünen rüya yorumcuları derler ki: Kişinin gördüğü rüya zorlukları aşarak kazandığı daha iyi kazanca, uğraşlarının sonunda umduğu şöhrete , hatalarının ardından düşlediği varlığa, sıkıntıyla düşlediği şerefe yorulmaktadır.

"Rüyada peygamber efendimizin ayak izi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün analizi ile ilgili en çok merak edilenler

rüyada peygamber efendimizin ayak izi
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Aşırı psikolojik problemleri bulunan insanlar haricinde herkes rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Ortalama bir insanın yaşamının yaklaşık 3te 1ini, diğer bir tabirle ortalama yetmişbeş yıllık bir ömrün yirmibeş yılını uyuyarak geçirir.
  • Rüya tabiri yapan kişinin altıncı hissinin kuvvetli olması şarttır.
  • Rüyaların mesaj verici nitelikte olduğu kati suretle hesaba katılmalı, işaretlere bakılarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Yapılan araştırmalar insanların yaklaşık 1/4ünün rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya Tabiri alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından farklı tanımlamalar getirilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada peygamber efendimizin ayak izi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.