Rüyada peygamber efendimizin devesini görmek

Salih Ü.(41) - Azerbaycan sordu : "rüyada peygamber efendimizin devesini görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada peygamber efendimizin devesini görmek, merhametli dosta, parasal külfeti olan tanıdığından uzaklaşılacağına, düşkünlükten iyi duruma geçmeye, sevince kavuşulacağına, verdiği söze bağlı duracağına, huzur bulmaya, mutluluğa ermeye, iyi sağlığını muhafaza etmeye, gelire gelecek berekete, karmaşadan uzak olacağına, güzel uğraşlara gireceğine yorulmaktadır. Olumsuz anlamda rahatının kaçacağına, fenalığını saklayan amire, hilekar yabancıya, rahatı kaybetmeye, parasal zorluğa işaret eder. Geniş bir çerçeveden bakan alimler şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hak edilen daha iyi kazanca, sıkıntı sonrasında hasret duyduğu hayra, ümitsizlikten sonra istediği mutluluğa, cefa çektikten sonra kazandığı huzura yorulur.

"Rüyada peygamber efendimizin devesini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabir edilmesi konusunda bilmedikleriniz

rüyada peygamber efendimizin devesini görmek
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Düşler insanın iç dünyasının yansıması olduğu için insana şahsına ait fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Rüya Tabiri yapan kimsenin tüm eski yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Ortalama bir gecede birkaç saat süreyle rüya görülür.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya alemi, büyük ve soyut bir dünyadır.
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli açıklamalar getirilmiştir.
  • Rüya yorumu yapan kişinin kesinlikle rüyanın tabirini bilmesi gerekmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada peygamber efendimizin devesini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.