Rüyada peygamber efendimizin dua ettiğini görmek

Burkay E.(43) - Antalya sordu : "Evvelsi gece anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada peygamber efendimizin dua ettiğini görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada peygamber efendimizin dua ettiğini görmek, ettiği yeminini yerine getireceğine, feraha, mutlu olmaya, tatlı dilli orta yaşlı akrabaya, ticari getirisi yüksek girişimler gerçekleştireceğine, şana kavuşmaya, mülke gelecek berekete, yetenekli bir kimseye, vefakar arkadaşa, sağlıklı yaşamaya, dostlarla muhabbete işarettir. Bazen de karışık bir problemle yüzleşileceğine, can sıkıcı bir hale gelmeye, rahatı yitirmeye, saklanansırların meydana dökülmesine, maddi zorluğa delalettir. Bir takım çağdaş ulemalar şöyle tabir ederler: Bu çektiği zorlukların sonunda gözlediği mala, sıkıntıya düşerek gözlediği büyük güce, umudunu yitirdikten sonra beklediği rahata, sıkıntılarının sonunda hak edilen refaha işaret eder.

"Rüyada peygamber efendimizin dua ettiğini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın anlamı konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada peygamber efendimizin dua ettiğini görmek
  • Zihnimiz vücudumuzun gerçekten hissettiği olguları rüyalarda karıştırabilir.
  • Rüyalarda en sık hissedilen olgulardan biri kuşkudur. Olumsuz duygular olumlu hislerden daha sık görülür.
  • Rüya yorumlayan, kesinlikle sonuçta rüya görenin nasıl etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, ruhsal sıkıntılara neden olabilecek yorumlardan elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Bazı zaman açık olarak bazı zaman da üstü kapalı şekilde gelecekte mesajlar alınır.
  • Rüya Tabirleri yapan şahsın tüm eski tabirler hakkında fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Rüya tabirinin kılavuz nitelikte olduğu mutlak suretle göz önünde bulundurulmalı, işaretlere göre gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Rüya Tabiri uykuda bireyin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.

Yasal Uyarı: "Rüyada peygamber efendimizin dua ettiğini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.