Rüyada peygamber efendimizin görmek

Ebru U.(41) - Aydın sordu : "1 gece önce bir rüya gördüm. rüyada peygamber efendimizin görmek açıklar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada peygamber efendimizin görmek, taleplerin yerine geleceğine, yetenek sahibi bir kişiye, alın teriyle kazanılan servete, mutluluğa, şana sahip olunacağına, paranın hayırlı olacağına, bol şansa, aşk hayatının yolunda olduğuna, iyi bir başarıya, yakın zamanda alınacak mutlu edici havadise, fakirlikten feraha çıkmaya delalet eder. Kimi zaman da sıkıntıya düşmeye, can sıkıcı bir hale düşmeye, sıkıntı verici bir problemle yüzleşileceğine, korkuya başına gelmesine, sıkıntıdan sıyrılamamaya işarettir. Bazen de rüya tabircileri şöyle dediler ki: Görülen rüya umudunu yitirdikten sonra ümit ettiği ganimete, zorlanarak beklediği iyi bir geleceğe, uzun bir bekleyişin sonunda düşlediği ticari kazanca, zamanla düşlediği hayra işarettir.

"Rüyada peygamber efendimizin görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabirleri ile ilgili merak ettikleriniz

rüyada peygamber efendimizin görmek
  • Ortalama bir insan hayatının ortalama 3te 1ini, farklı bir tabirle ortalama yetmişbeş yıllık bir ömrün yirmibeş yılını uyuyarak tüketir.
  • Görme engeli olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz filmden renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Beynimiz bedenimizin o sırada duyduğu olguları rüyalarda karıştırabilir.
  • Rüyada çoğunlukla iç spiker bulunur. Daha önce görmediğimiz illerin, tanımadığımız insanların adlarını bildirir.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin ortalama 1/4ünün rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Hayvanlar üzerinde gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlak suretle tabirden kişinin ne şekilde etkileneceğini değerlendirmeli, ruhsal problemlere yol açabilecek yorumlardan olabildiğince kaçınmalıdır.
  • Bazen açıkça kimi zaman da üstü kapalı biçimde gelecekte haberler görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada peygamber efendimizin görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.