Rüyada peygamber efendimizin hadisini duymak

Osman T.(24) - Diyarbakır sordu : "İyi geceler; rüyada peygamber efendimizin hadisini duymak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada peygamber efendimizin hadisini duymak, imrenilen bir mutluluğa, memuriyette mertebeye ulaşılacağına, mutluluğa kavuşmaya, fakirlikten iyi duruma geçmeye, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, iyi şansa, bol berekete, paranın temiz olacağına, zengin insana, mutlu zamanlara, güvende kalmaya yorulmaktadır. Nadiren de cahil bir amire, sıhhatin kötüleşeceğine, iş nedeniyle sıkıntıya, rahatı yitirmeye, zarar görülmesine işarettir. Bazı durumlarda da rüya uzmanları şöyle derler ki: Kişinin gördüğü rüya ümitsizlikten sonra umduğu toplu paraya, çektiği zorlukların sonunda hayalini kurduğu şöhrete , başarısızlıktan sonra beklediği iyi bir geleceğe, uzun bir bekleyişin sonunda düşlediği mala yorulmaktadır.

"Rüyada peygamber efendimizin hadisini duymak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların tabirleri ile alakalı merak edilenler

rüyada peygamber efendimizin hadisini duymak
  • Rüya yorumlayan, kesinlikle yorumdan kişinin nasıl etki altında kalacağını değerlendirmeli, ruhsal problemlere neden olacak yorumlardan elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Kör olmayan insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz filmden tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Zihnimiz sıfırdan simalar yaratamaz. Uykuda gördüğümüz simalar yaşantımızda gördüğümüz fakat hatırlamadığımız suratlardır. Her birimiz hayatımız boyunca çok sayıda sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız surat yeteneğine sahibiz.
  • Rüya Yorumları uykuda kişinin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada peygamber efendimizin hadisini duymak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.