Rüyada peygamber efendimizin hanımını görmek

Ersin E.(33) - Konya sordu : "rüyada peygamber efendimizin hanımını görmek açıklar mısınız? Teşekkürler"

Rüyada peygamber efendimizin hanımını görmek, maddi zorluklardan sıyrılmaya, mutluluk dolu zamanlara, temiz ziynete, işyerinde terfiye, eli açık akrabaya, güzel işlere, dingin kalacağına, arkadaşlarıyla birlikte yaşamaya, getirili işler yapacağına, ikili ilişkilerde mutluluğa, planların gerçekleşeceğine işaret eder. Bir diğer yoruma göre de cahil bir yöneticiye, fenalığını saklayan tanıdığa, sıkıntıya hayata, korktuğu şeyden emin olmaya, korkulanın olmasına işaret eder. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle dediler ki: Bu rüya uğraşarak beklediği haysiyete, yardım alarak hasret duyduğu haysiyete, cefa ile birlikte hak edilen güce, umudunu yitirdikten sonra kavuştuğu başarıya delalettir.

"Rüyada peygamber efendimizin hanımını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın anlamı ile alakalı merak edilenler

rüyada peygamber efendimizin hanımını görmek
  • Ortalama bir insanın hayatının yaklaşık 3te 1ini, başka bir yorumla tahminen yetmişbeş yıllık bir ömrün yirmibeş yılını uykuda geçirir.
  • Ortalama olarak her gece birkaç saat rüya görürüz.
  • Bilimsel araştırmalar insanların yaklaşık 1/4ünün rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • İleri derecede psikolojik sorunları olan insanlar haricinde her birey rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Uyku, geçici ölüm hali gibi de adlandırılır
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüyalar yorumları ile ilgili acele edilmemelidir.

Yasal Uyarı: "Rüyada peygamber efendimizin hanımını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.