Rüyada peygamber efendimizin hanımlarını görmek

Yasemin Ç.(22) - Kırklareli sordu : "Açık ara hazırlanmış en detaylı rüya tabiri web sitesi ruyadanegormek. rüyada peygamber efendimizin hanımlarını görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada peygamber efendimizin hanımlarını görmek, getirili yatırım içinde bulunacağına, sevince, kazancın hayırlı olmasına, manevi külfeti olan tanıdığı birinden yakasını kurtarmaya, cömert akrabaya, toplum yaşamında huzura, yakında alınacak hayırlı haber duymaya, akrabalarla muhabbete, kuvvet sahibi olmaya, sakin olacağına, tatlı dilli orta yaşlı tanıdığa delalettir. Kimi zaman da ticaret sebebiyle huzursuzluğa, zora düşmeye, kötü niyetli kişi tarafından zarar görmeye, sağlığın yitirileceğine, cahil bir kimseye işarettir. Geniş bir çerçeveden bakan tabirciler şöyle tabir ederler: Bu rüya zorlukların ardından düşlediği mülke, zorlukla birlikte istediği daha iyi bir hayata, uğraşlarının sonunda kavuştuğu hünere, uzun bir bekleyişin sonunda istediği servete delalet eder.

"Rüyada peygamber efendimizin hanımlarını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumlanması konusunda merak edilenler

rüyada peygamber efendimizin hanımlarını görmek
  • Uykuda en sık yaşanılan olgulardan biri kaygıdır. Olumsuz hisler pozitif hislerden güçlüdür.
  • Ortalama bir kişinin hayatının tahmini 3te 1ini, başka bir deyişle tahminen 75 senelik bir yaşamın yirmibeş yılını uykuda tüketir.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri aracılığıyla iletilmiştir ve bugün de önemini devam ettirmektedir.
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişimin nedenini siyah-beyaz filmden tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Gözümüzü açtıktan 10 dk. geçince %90ını unutmuş oluruz.
  • Rüya Tabirleri yapan şahsın bütün eski yorumlar konusunda bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada peygamber efendimizin hanımlarını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.