Rüyada peygamber efendimizin kolyesini görmek

Pınar I.(35) - Muş sordu : "rüyada peygamber efendimizin kolyesini görmek açıklar mısınız? "

Rüyada peygamber efendimizin kolyesini görmek, vefakar arkadaşa, işte mertebeye gelineceğine, karlı işler içinde bulunacağına, problemlerden arınmış bir hayatı olacağına, kazancın verimli olmasına, güzel uğraşlara, arkadaşlık ilişkilerinde mutluluğa, emniyetli hissetmeye, güzel talihe, sevdikleriyle birlikte gülmeye, sözünü yerine getireceğine yorulmaktadır. Nadiren de rahatının kaçacağına, sırların açığa çıkmasına, içinden çıkılması zor bir sorunla yüzyüze gelineceğine, kötülükten emin olunacağına, düşmanlık görülmesine yorulur. Bir takım ulemalar şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya meşakkatle birlikte umduğu temiz kazanca, meşakkatle hak ettiği onura, sıkıntıya düşerek elde ettiği şerefe, zorluklara göğüs gererek kazandığı rahata yorulmaktadır.

Gördüğünüz tüm rüyaların taşıdığı mesajlar konusunda merak ettikleriniz

rüyada peygamber efendimizin kolyesini görmek
  • Rüya, devasa ve manevi bir dünyadır.
  • Rüya yorumları kati suretle hayra yorulmalıdır.
  • Görme engeli olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz filmden renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüya yorumunun rehber olduğu kati suretle hatırlanmalı, ipuçlarına göre ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Araştırmalar insanların ortalama %25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Belirgin bir nesne görülen rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Zihnimiz hiç yoktan simalar oluşturamaz. Rüyalarda karşılaşılan yüzler yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz ama anımsamadığımız yüzlerdir. Her birimiz yaşantımız boyunca çok sayıda sima gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız sima becerisine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada peygamber efendimizin kolyesini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.