Rüyada peygamber efendimizin mağarasını görmek

Yasemin Z.(47) - Kayseri sordu : "Aradığım neredeyse bütün tabirler web sitenizde var ancak rüyada peygamber efendimizin mağarasını görmek yorumlayabilir misiniz? Teşekkür ederim"

Rüyada peygamber efendimizin mağarasını görmek, arzuların yerine geleceğine, şöhrete erişileceğine, rahatlamaya, getirisi yüksek uğraşlar ile meşgul olacağına, yüksek şansa, hayırlı uğraşlara gireceğine, mutluluğa ermeye, duygusal hayatın iyi olacağına, becerili bir kişiye, temiz nimete, bol berekete işarettir. Olumsuz anlamda yalancı bir amire, sıkıntıya yaşantıya, rahatı kaybetmeye, sağlığın bozulacağına, korktuğu şeyden emin olmaya delalettir. Kimi ulemalar şöyle derler: Bu rüya verdiği uğraşların sonunda istediği temiz kazanca, zahmetle birlikte istediği ferahlığa, zorluklara göğüs gererek kazandığı onura, hatalarının ardından beklediği berekete delalettir.

"Rüyada peygamber efendimizin mağarasını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın taşıdığı mesajlar konusunda en çok merak edilenler

rüyada peygamber efendimizin mağarasını görmek
  • Tabirlerin kılavuz nitelikte olduğu mutlak suretle hatırlanmalı, işaretlere dayanarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Doğduktan sonra gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; fakat aynı aşamada dokunma ve duyguları hisseder.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. hareket edemez.
  • Rüya alemi, geniş ve manevi bir alemdir.
  • Kobay hayvanlar ile sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Çok fazla psikolojik sorunları bulunan insanlar dışında herkes rüya görebilir. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada peygamber efendimizin mağarasını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.