Rüyada peygamber efendimizin mezarını görmek ne anlama gelir

Güleç C.(27) - Denizli sordu : "Bir iki gece önce garip bir rüya gördüm. rüyada peygamber efendimizin mezarını görmek ne anlama gelir yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada peygamber efendimizin mezarını görmek ne anlama gelir, güvende yaşamaya, paranın hayırlı olacağına, dostlarla eğlenmeye, gönül ilişkilerinde muvaffakiyete, yetenekli bir kişiye, verimli işler ile meşgul olacağına, sözüne sadık kalınacağına, zenginliğe, sevineceğine, parasal külfeti bulunan dosttan kurtulmaya, imrenilen bir kazanca delalet eder. Ender olarak da mesuliyetten dolayı rahatsız olmaya, istenmeyen bir problemle yüzyüze gelineceğine, fenalığını göstermeyen yabancıya, iyi hali yitirmeye, rahatının kaçacağına işaret eder. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya uzmanları şöyle derler ki: Kişinin gördüğü rüya zorluklara göğüs gererek elde ettiği beceriye, sıkıntıyla hak ettiği varlığa, verdiği uğraşların sonunda hak ettiği az olan kazancının artacağına, cefa çekerek beklediği zenginliğe delalettir.

"Rüyada peygamber efendimizin mezarını görmek ne anlama gelir" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların anlamı ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada peygamber efendimizin mezarını görmek ne anlama gelir
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Beynimiz hiç yoktan simalar yaratamaz. Rüyalarda karşılaşılan simalar yaşantımızda karşılaştığımız ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Hepimiz hayatımız sırasında çok sayıda sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz görme yeteneğine sahibiz.
  • Bir çok hayvan ile sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Kimi zaman açıkça kimi zaman da kapalı şekilde gelecekte haberler görülür.
  • Rüyayı yorumlayan, kati suretle sonuç olarak kişinin ne derecede etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, sinirsel sıkıntılara sebep olabilecek yorumlamalardan zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.
  • Çok fazla psikolojik problemleri olan kimseler dışında herkes rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada peygamber efendimizin mezarını görmek ne anlama gelir" yazısı izinsiz kopyalanamaz.