Rüyada peygamber efendimizin nurunu görmek

Burak O.(39) - İstanbul sordu : "Açık ara internetteki en güzel rüya yorumu internet sitesi RüyadaNeGörmek.com. rüyada peygamber efendimizin nurunu görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada peygamber efendimizin nurunu görmek, ilişkisinin iyi olacağına, karmaşadan uzak bir hayat süreceğine, mutlu olmaya, mutlu zamanlara, bir kaç hafta içinde öğrenilecek memnun edici habere, tatlı dilli genç kimseye, verdiği sözünü yerine getireceğine, sosyal yaşamda mutluluğa, rahatlamaya, birikmiş nimete, varlıklı kadına işaret eder. Ayrıca üzücü bir olayla yüzyüze gelineceğine, yoksulluğa, kötü huylu amir eliyle fenalık görmeye, zorluğa düşmeye, üzülmeye delalettir. Bazı alimler şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya sıkıntılara göğüs gererek hasret duyduğu sevince, uzun süren çabaların sonunda umduğu zafere, zorluklarla mücadele ederek kazandığı beceriye, sıkıntıyla hasret duyduğu mutluluğa yorulmaktadır.

Düşlerinizin yorumu hakkında bilmedikleriniz

rüyada peygamber efendimizin nurunu görmek
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. hareket edemez.
  • Rüya tabirleri konusunda acele edilmemelidir.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Aşırı ruhsal problemleri olan kimseler haricinde herkes rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüyalarda genellikle iç ses bulunur. Daha önce görmediğimiz şehirlerin, daha önce tanışmadığımız kişilerin isimlerini bildirir.
  • Kör olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini renksiz filmden renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüya tabircisinin altıncı hissinin güçlü olması gereklidir.

Yasal Uyarı: "Rüyada peygamber efendimizin nurunu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.