Rüyada peygamber efendimizin oğlunu görmek

Elif M.(33) - Yalova sordu : "rüyada peygamber efendimizin oğlunu görmek açıklar mısınız? "

Rüyada peygamber efendimizin oğlunu görmek, duygusal yükü bulunan birinden yakasını kurtarmaya, gönül ilişkilerinde huzura, getirisi yüksek işler ile meşgul olacağına, bonkör insana, imrenilen güce ermeye, hayali kurulan bir geleceğe, taleplerin yerine geleceğine, hünerli bir insana, düşkünlükten iyi duruma geçmeye, refah dolu zamanlara, verdiği sözüne bağlı durulacağına işaret eder. Olumsuz anlamda mesuliyetten dolayı mağdur olunacağına, iyi hali yitirmeye, kötülükten emin olunacağına, yoksulluğa, hilekar düşmana delalet eder. Farklı bir çerçeveden bakan rüya yorumcuları dediler ki: Görülen rüya yardım alarak gözlediği feraha, uzun süren çabaların sonunda umduğu zenginliğe, cefa ile birlikte umduğu şana, sıkıntı sonrasında ulaştığı daha iyi bir hayata yorulur.

"Rüyada peygamber efendimizin oğlunu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın anlamları konusunda bunları biliyor muydunuz

rüyada peygamber efendimizin oğlunu görmek
  • Rüya yorumları kati suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka mezhepler, adetler, kültürler vb. bir çok parametre ile ilgili birikim sahibi olmalıdır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken mutlak suretle, rüya sahibinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Yapılan araştırmalar insanların yaklaşık yüzde 25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Belirli herhangi bir olay içeren rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla ilgili değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Gözümüzü açtıktan 10 dk. geçince %90ını unutmuş oluruz.

Yasal Uyarı: "Rüyada peygamber efendimizin oğlunu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.