Rüyada peygamber efendimizin selamını almak

Samime C.(25) - Düzce sordu : "Hayırlı akşamlar; rüyada peygamber efendimizin selamını almak yorumlayabilir misiniz? Teşekkürler"

Rüyada peygamber efendimizin selamını almak, getirili girişim yapacağına, hayali kurulan bir birlikteliğe, gelire gelecek bolluğa, birikmiş ganimete, taleplerin yerine geleceğine, eli açık insana, getirili uğraşlara, manevi yükü bulunan yabancıdan kendini kurtarmaya, güzel kısmete, refaha kavuşmaya, huzurlu kalacağına delalettir. Hoşnutsuz yorum olarak da sıhhatin yitirileceğine, huzurunun bozulacağına, kötülük görmeye, karışık bir sorunla yüzyüze gelineceğine, üzücü bir problemle yüzleşileceğine işarettir. Kimi zaman da rüya tabircileri şöyle yorumlarlar: Bu rüya başarısızlıktan sonra ulaştığı hünere, cefa çekerek beklediği mala, verdiği uğraşların sonunda hak edilen ganimete, zorluklarla mücadele ederek kavuştuğu mutluluğa delalet eder.

"Rüyada peygamber efendimizin selamını almak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumlanması konusunda merak ettikleriniz

rüyada peygamber efendimizin selamını almak
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için insana şahsına ait fikir ve hislerini tartması konusunda öncülük eder.
  • Rüya tabircisinin mutlak suretle rüyanın manasını bilmesi icap eder.
  • Uyandıktan on dk. sonra yüzde 90ını hatırlamayız.
  • Rüyalar yorumları ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık 1/4ünün rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya alemi, büyük ve soyut bir dünyadır.

Yasal Uyarı: "Rüyada peygamber efendimizin selamını almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.