Rüyada peygamber efendimizin sözü

Efrail U.(34) - Ağrı sordu : "Gördüğüm nerdeyse bütün rüyalar web sitenizde bulunuyor ancak rüyada peygamber efendimizin sözü açıklar mısınız? "

Rüyada peygamber efendimizin sözü, bir kaç hafta içinde öğrenilecek iyi değişimlere, huzura kavuşmaya, maddiyata gelecek berekete, düşkünlükten iyi duruma geçmeye, problemlerden arınmış yaşayacağına, sevince, getirili işler yapacağına, mutluluğa kavuşmaya, temiz ganimete, hayırlı arkadaşa, imrenilen bir eşe yorulmaktadır. Bunlarla birlikte sıkıntıya hayata, iş nedeniyle üzüntüye, korkulanın olmasına, parasızlığa, huzurunun bozulacağına işarettir. Bir takım rüya tabircileri şöyle tabir ederler ki: Kişinin gördüğü rüya sıkıntıları aşarak hayalini kurduğu mülke, yenilgiden sonra kavuştuğu müjdeye, cefa çekerek hak ettiği refaha, ümitsizlikten sonra hasret duyduğu haysiyete delalet eder.

"Rüyada peygamber efendimizin sözü" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların yorumlanması hakkında bilmeniz gerekenler

rüyada peygamber efendimizin sözü
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı hisler tecrübe ederler.
  • Rüya denilen şey, uykuda görülen tuhaf hallerdir
  • Gözümüzü açtıktan beş dk. sonra gördüklerimizin yüzde 50sini unuturuz.
  • Kör olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bu değişikliğin nedenini renksiz televizyondan tam renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüya yorumu yapan kişinin altıncı hissinin kuvvetli olması gereklidir.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya Tabirleri uyurken bireyin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.

Yasal Uyarı: "Rüyada peygamber efendimizin sözü" yazısı izinsiz kopyalanamaz.