Rüyada peygamber isimlerini saymak

Nuri Ö.(35) - Isparta sordu : "iyi akşamlar; rüyada peygamber isimlerini saymak yorumlar mısınız? "

Rüyada peygamber isimlerini saymak, zahmetsiz elde edilen ziynete, mutluluğa ermeye, yeminin tutulacağına, cömert tanıdığa, hayırlı akrabaya, aşk hayatının iyi gittiğine, huzurlu bir hayat süreceğine, devlette mertebeye çıkılacağına, manevi yükü bulunan tanıdıktan uzak durmaya, iyi günlere, zenginliğe işaret eder. Hoşnutsuz yorum olarak da korktuğu şeyden emin olmaya, cahil bir yöneticiye, fena niyetli yabancı tarafından zarar görmeye, istenmeyen bir durumla yüzleşileceğine, korkulanın olmasına işarettir. Bazı yorumcular şöyle dediler ki: Bu rüya yenilgiden sonra özlediği büyük güce, yenilgiden sonra kavuştuğu büyük güce, sıkıntı çekerek elde ettiği yüksek mertebeye, başarısızlıktan sonra hak edilen başarıya delalet eder.

"Rüyada peygamber isimlerini saymak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın taşıdığı mesajlar konusunda merak edilenler

rüyada peygamber isimlerini saymak
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz filmden renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. oynatılamaz.
  • Bazen net olarak bazı zaman da kapalı biçimde gelecekle ilgili haberler alınır.
  • Belirli herhangi bir nesne görülen rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Rüyada çoğunlukla iç spiker vardır. Tanımadığımız şehirlerin, bilmediğimiz kişilerin isimlerini bildirir.
  • Rüya yorumu yapılırken mutlak suretle, kişinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Rüyalarda en sık hissedilen duygulardan biri korkudur. Olumsuz hisler olumlu hislerden baskındır.

Yasal Uyarı: "Rüyada peygamber isimlerini saymak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.