Rüyada peygamber kokusunu almak

Nihan P.(26) - Trabzon sordu : "rüyada peygamber kokusunu almak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada peygamber kokusunu almak, varlıklı kimseye, istenilen bir eşe, feraha, getirili uğraşlara, güzel gelire, maddi sıkıntılardan sıyrılmaya, mutluluğu bulmaya, servete, mülke gelecek berekete, şana kavuşmaya, kazancın verimli olacağına delalet eder. Kimi zaman da düşmanlıktan emin olunacağına, ticari problemlere, sağlığın kötüleşeceğine, üzüntü duymaya, sıkıntıya düşmeye delalet eder. Bazı durumlarda da rüya tabircileri dediler ki: Görülen rüya sıkıntıya düşerek kazandığı toplu kazanca, sıkıntı çekerek ulaştığı beceriye, umudunu yitirdikten sonra hayalini kurduğu toplu kazanca, zorlukların sonrasında ulaştığı itibarlı mertebeye işaret eder.

"Rüyada peygamber kokusunu almak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların analizleri konusunda en sık sorulanlar

rüyada peygamber kokusunu almak
  • Uyandıktan beş dk. sonra rüyamızın yarısını unuturuz.
  • Uykuda en çok hissedilen olgulardan biri tasadır. Negatif hisler pozitif hislerden güçlüdür.
  • Yapılan araştırmalar insanların yaklaşık %25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya yorumları yapılırken mutlak suretle, kişinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. hareket edemez.
  • Rüya yorumlayan, kesinlikle yorumdan rüya sahibinin hangi derecede etki altında kalacağını hesaba katmalı, sinirsel sıkıntılara neden olabilecek değerlendirmelerden olabildiğince uzak durmalıdır.
  • Rüya tabirleri yapılırken acele edilmemelidir.
  • Gözleri gören kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini renksiz sinemadan renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada peygamber kokusunu almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.