Rüyada peygamber selamını almak

Dila Ü.(33) - Fransa sordu : "rüyada peygamber selamını almak yorumlar mısınız? "

Rüyada peygamber selamını almak, hayırlı işler ile meşgul olacağına, şana kavuşulacağına, gelire gelecek artışa, hünerli bir kişiye, bol kısmete, salih çocuğa, toplum yaşamında muvaffakiyete, istenilen bir ilişkiye, huzur bulmaya, kısa sürede duyulacak memnun edici habere, temiz mala işaret eder. Bunlarla birlikte üzülmeye, korkulanın gerçekleşmesine, üzüntüden kurtulamamaya, kötülükten emin olunacağına, maddi zorluğa işarettir. Bazı ulemalar şöyle dediler: Bu rüya sıkıntıları aşarak kavuştuğu hünere, zorluklara göğüs gererek ulaştığı haysiyete, çektiği zorlukların meyvesini alarak beklediği yüksek mertebeye, sıkıntı sonrasında hak edilen az olan kazancının artacağına işarettir.

"Rüyada peygamber selamını almak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın analizi ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada peygamber selamını almak
  • Uyku, geçici ölüm hali gibi de adlandırılır
  • Belirgin herhangi bir nesne içeren rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle ilgili değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken mutlak suretle, rüya sahibinin ruh halini, rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya tabirleri mutlak suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Hayvanlar üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Rüya yorumcusunun kesinlikle rüyalarda görülenin tabirini bilmesi gerekir.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlak suretle sonuçta kişinin ne derecede etki altında kalacağını hesaba katmalı, ruhsal sorunlara neden olacak yorumlardan olabildiğince uzak durmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada peygamber selamını almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.