Rüyada peygamberden emanet almak

Mücahide I.(40) - Fransa sordu : "Bir gün önce sorduğum rüyayı gördüm. rüyada peygamberden emanet almak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada peygamberden emanet almak, alın teriyle elde edilen paraya, yeminine sadık kalacağına, iyi uğraşlara, yakında alınacak sevindirici haber almaya, gelire gelecek artışa, emniyette yaşamaya, aydınlık günlere, istenilen güce, getirisi yüksek uğraşlar gerçekleştireceğine, iyi bir eşe, finansal yükü olan arkadaştan uzaklaşılacağına yorulur. Hoşnutsuz yorum olarak da sorumluluktan ötürü rahatsız olmaya, maddi probleme, fenalığını saklayan yabancıya, fena niyetli amir tarafından zarar görmeye, düşmanından emin olmaya delalettir. Farklı bir açıdan yaklaşan tabirciler derler ki: Bu rüya cefa çekerek kavuştuğu onura, sıkıntı sonrasında umduğu zafere, cefa çekerek özlediği zenginliğe, yenilgiden sonra istediği zafere delalettir.

"Rüyada peygamberden emanet almak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabirleri ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada peygamberden emanet almak
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. hareket edemez.
  • Denek hayvanları üzerinde gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya Yorumu uyurken insanın bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Gözümüzü açtıktan 10 dakika geçince yüzde 90ını hatırlamayız.
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz sinemadan renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Kimi zaman net olarak bazı zaman da kapalı şekilde geleceğe dair mesajlar görülür.
  • Belirli herhangi bir olay içeren rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Düşler insanın iç dünyasının aynası olduğundan kişiye kendi düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.

Yasal Uyarı: "Rüyada peygamberden emanet almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.