Rüyada pilav üstü döner görmek

Erkan G.(30) - Belçika sordu : "rüyada pilav üstü döner görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada pilav üstü döner görmek, kısa zamanda alınacak mutlu edici havadis öğrenmeye, aşk hayatında tatmine, verdiği sözünü tutacağına, zengin kimseye, tertemiz zenginliğe, faydalı uğraşlara gireceğine, emniyette yaşamaya, büyük güce ermeye, hayırlı dosta, kolay elde edilen ziynete, kendisini sevenlerle sohbete işarettir. Olumsuz anlamda art niyetli bir kişiye, fakirliğe, korktuğu şeyden emin olunacağına, istenmeyen bir durumla yüzyüze gelineceğine, kötülük görülmesine delalet eder. Farklı bir açıdan bakan tabirciler şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya çektiği zorlukların sonunda özlediği nimete, zorluklarla mücadele ederek ümit ettiği ganimete, zorlukları aşarak ulaştığı rahatlığa, umudunu kestikten sonra istediği şana işarettir.

"Rüyada pilav üstü döner görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumları ile ilgili en sık sorulanlar

rüyada pilav üstü döner görmek
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüya tabirlerinin mesaj verici olduğu mutlaka değerlendirilmeli, mesajlara bakılarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Rüyalarda genellikle iç spiker bulunur. Daha önce gitmediğimiz ülkelerin, tanımadığımız kimselerin adlarını bildirir.
  • Ortalama bir uyku süresinde bir iki saat civarı süreyle rüya görürüz.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Rüyalar alemi, devasa ve soyut bir dünyadır.
  • Beynimiz duyularımızın o sırada duyduğu şeyleri rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin ortalama yüzde 25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada pilav üstü döner görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.